بهترین بازی های استراتژی آنلاین گوشی

بهترین بازی های استراتژی آنلاین گوشی

بازی های استراتژی آنلاین در کشور ما بسیار محبوب شده است . به طوری که اکثر کاربران مجازی حداقل یک بازی آنلاین استراتژی در گوشی خود دارند .

بسیاری از این بازی ها که محبوبیت بیشتری دارند و رای و دانلود بیشتری از گوگل پلی داشتند را برای شما عزیزان معرفی میکنیم با خبرگزاری فارسی همراه باشید .

کلش آف کلنز ” clash of clans “

بازی کلش آف کلنز که به اختصار میگیم کلش یک بازی آنلاین است . شمابه عنوان رهبر این دهکده منابع را ازدهکده های دیگر جمع کرده و به آنها حمله میکنید و با منابع ای که غارت کردید سطح بازی و دفاعی ها و نیروهای خود را بالا میبرید .

این بازی تا تاون هال 13 در آخرین آپدیت خود موجود هست و میتوانید از از سایت آنلاین ها دانلودش کنید

دانلود بازی کلش آف کلنز

در این بازی باید وقت زیادی برای ارتقا دادن سطح اکانت خود بذارید . بنابراین حداقل 2 سال وقت میخواد که یک گیمر حرفه ای با سطح بالا باشید .

از امکانات خوب وبسایت آنلاین ها این است که اکانت های کلش کاربران را خرید و فروش میکند و میتوانید در این سایت هم اکانت های آماده و سطح بالا را خریداری کنید و هم اکانت های خود را در این سایت آگهی کرده و به فروش برسانید . برای این منظور روی لینک های زیر کلیک کنید .

خرید کلش

فروش کلش

خرید کلن

فروش کلن

کلش رویال ” clash royal “

بازی کلش رویال مانند کلش آف کلنز از محصولات سوپرسل میباشد . بسیاری از نیروهای کلش اف کلنز نیز در ای بازی استفاده شده اند .

بازی کلش رویال یک بازی رودرویی است که با یک حریف بصورت آنلاین میجنگید .

برای اینکه بتونید حریفان خود راشکست دهید باید کارتهای بهتر رو باز کنید تا از نیروهای بهتری استفاده کنید . این بازی در قالب کارتی ارائه شده است و با باز کردن کارت ها نیروهای جدیدتری به شما داده میشود

این بازی نیز در سایت فروشگاهی آنلاین ها خرید و فروش میشود . برای خرید و فروش روی لینک های زیر کلیک کنید .

خرید کلش رویال

فروش کلش رویال

بهترین بازی های استراتژی آنلاین گوشی
بهترین بازی های استراتژی آنلاین گوشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *