خرید اکانت پابجی

خرید اکانت پابجی

پابجی یکی از بازی های محبوب کاربران است که در سبک جنگ برای بقا عرضه شده است .

در این بازی باید در بین 100 نفر زنده بمانید . یکی از بازی هایی است که از سلاح ها ، ابزارها و اسلحه های مختلف برای حمله و دفاع استفاده میکنید .

اکانت های این بازی ارزش فوق العاده بالایی دارند و وقتی شما یک اکانت پابجی را به سطوح بالاتر بردید قطعا اکانت شما ارزش میلیونی خواهد داشت .

وقتی تصمیم به فروش اکانت پابجی خود میگیرید 2 راه پیش رو دارید :

یا باید به صورت حضوری معامله کنید ! که امری غیر ممکن در بین شهرهای مختلف کشور است .

یا باید توسط یک سایت معتبر به عنوان واسط اکانت خود را به فروش برسانید .

در این مطلب ما به شما وبسایت معتبری که دارای لوگوی اعتبار زرین پال نیز میباشد و از همه لحاظ مورد اعتماد است به شما معرفی میکنیم .

خرید اکانت پابجی
خرید اکانت پابجی

سایت آنلاین ها علاوه بر خرید اکانت پابجی و فروش اکانت پابجی سایر بازی ها مانند اکانت های کلش آف کلنز ، کلش رویال ، براول استارز ، کلن کلش و حتی پیج اینستاگرام خرید و فروش میشود .

برای فروش اکانت خود میتوانید به وب سایت آنلاین ها یا وب سایت سوپرکلش که شعبه وبسایت آنلاین ها هست مراجعه کنید و با دادن مشخصات خودتان و اکانتتان ، اکانت خود را آگهی کنید تا کاربران دیگر خریداری کنند .

مزیت آگهی کردن اکانت شما در این وب سایت این است که کاربران زیادی در این سایت اگهی شما را میبینند و علاوه بر این سایت آگهی شما در کانال تلگرام پابجی و گروه تلگرام پابجی منتشر و در معرض دید هزاران کاربر قرار میگیرد و سریع به فروش میرود .

آدرس سایت ها :

وب سایت آنلاین ها : www.onlinha.ir

وب سایت سوپرکلش : www.superclash.ir

شماره واسط سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما : 09149354371

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *