کد خبر: ۱۰۷۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
رئیس اندیشکده یقین:
رئیس اندیشکده یقین گفت: وجود ولایت، اراده الهی و دانشجویان سه عامل اساسی است که ما ترسی از تهدیدات نداریم.

دکتر حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در جمع دانشجویان بسیجی دوره خط امام(ره) استان فارس اظهار داشت: مقام معظم رهبری هدف اصلی دشمن در کوتاه مدت را برهم زدن امنیت دانستند و از این رو امنیت که باشد در مبحث تعلیم و تربیت و اقتصاد می توان فعالیت کرد که در این راستا چهار اتفاق عمده در کشور رخ داد.

وی ناتوی عربی را یکی از اتفاقات برشمرد و افزود: اتفاق دیگر چگونگی تضعیف ایران است که نخستین دستاوردش عملیات تروریستی در تهران بود و در همین راستا هر تجمعی یک رمز اطلاعاتی برای دشمن است که اساساً فرمول بی حسابی تلقی می شود و در نهایت براندازی است.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه مولفه امنیتی و دفاعی به صورت تصاعدی بالا رفته است، اضافه کرد: ورود داعش به حرم امام (ره) و مجلس شورای اسلامی که نماد اسلامیت و جمهوریت است یکی دیگر از اتفاقات در کشور بود.

عباسی با بیان اینکه به تعبیر خود آمریکایی ها برجام دچار مرگ تدریجی می شود ادامه داد: سال ها در زمینه ماهواره کار کردیم و اکنون این ماهواره ها در موزه ها نگهداری می شوند که در همین راستا دانشجویان هوافضا و it  یا باید برای موزه کار کنند یا برای آمریکایی ها و این در صورتی است که معنی استقلال دیده نمی شود.

وی با بیان اینکه ایران، دولت مقاومت است تصریح کرد: دولتی که مقابل اشغال گری نظام سلطه تلاش کند، دولت مقاومت است و در همین راستا هر کسی که امام حسین(ع) را بشناسد پیروز است و نهضت جهانی اسلام در سراسر جهان تکثیر شده است.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه در صورت حفظ جمهوری اسلامی، غرب از بین می رود چراکه غرب نسبت به قبل ضغیف شده است خاطرنشان کرد: مبنای علوم انسانی غربی غیرتوحیدی بوده اما اینجا جمهوری اسلامی است از این رو سند 2030 معنایی ندارد و این در صورتی است که با تدریس علوم اقتصادی غربی در دانشگاه های ایران اقتصاد فروپاشید که حاصل پول بدون پشتوانه است.

عباسی تضعیف سپاه را یکی دیگر از رخدادها عنوان و خاطنشان کرد: همان کسانی که امنیت را تامین می کنند اگر همانند عده ای چشم هایشان را بسته بودند، در کشور چه اتفاقی می افتاد در صورتی که اگر این امنیت هم نبود توریستی به ایران نمی آمد و در همین راستا جریانی در دولت و غرب به صورت گازانبری دارند این امنیت را مخدوش می کنند.

وی بیان داشت: عامل اصلی استمرار انقلاب اسلامی دانشجویان هستند و این در حالی است که تنها مجموعه ای که دغدغه فرهنگی را دارند تشکل های انقلابی هستند.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه دوره ما دوره جهادکبیر است و اطاعت از کفار نباید کرد یادآور شد: وجود ولایت و اراده الهی و دانشجویان سه عامل اساسی است که ما ترسی از تهدیدات نداریم و آینده بسیار روشن بوده و نجات می یابیم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: