آخرین اخبار
گزارش
محفل انس با قرآن در شهرستان سپیدان برگزار شد
توسط تعلیم و تربیت سپاه سپیدان؛
boletمحفل انس با قرآن در شهرستان سپیدان برگزار شد
مسعود انصاری
قهرمانی بسیج فرهنگیان در فینال/ حسرت قهرمانی سه ساله سپاه سپیدان
دوئل آموزش و پرورشی ها در فینال مسابقات والیبال جام بسیج سپیدان؛
boletقهرمانی بسیج فرهنگیان در فینال/ حسرت قهرمانی سه ساله سپاه سپیدان
مسعود انصاری
از کتاب پسر امامزاده رونمایی شد
طی مراسمی در سپیدان؛
boletاز کتاب پسر امامزاده رونمایی شد
مسعود انصاری
یادداشت و گفتگو
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
امر به معروف به دنبال پیشگیری فرهنگی است نه کار امنیتی.
مسئول قرارگاه امر به معروف سپاه امام رضا (ع):
boletامر به معروف به دنبال پیشگیری فرهنگی است نه کار امنیتی.
مسعود انصاری
برنامه هاي هفته ايمني در سپاه سپیدان را تشریح نمودند.
سرهنگ رستمی در گفتگو با تنویر سپیدان؛
boletبرنامه هاي هفته ايمني در سپاه سپیدان را تشریح نمودند.
مسعود انصاری
کد خبر: ۳۶۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۲
در دومین روز از هفته دولت
در دومین روز از هفته دولت فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپیدان با فرماندار سپیدان دیدار و یاد و خاطرات شهدای دولت را گرامی داشتند .

به گزارش تنویر سپیدان در دومین روز از هفته دولت فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپیدان با فرماندار سپیدان دیدار و یاد و خاطرات شهدای دولت را گرامی داشتند .

سرهنگ مرتضی خسروانی فرمانده سپاه سپیدان با تبریک هفته دولت به فرماندار و کارکنان دولت گفت : در این روز یاد و خاطرات شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی ، باهنر و شهید قاضی را گرامی و به نوبه خود از تلاش و زحمات شبانه روزی و دلسوزانه مجموعه فرمانداری در خدمت به مردم تقدیر و تشکر به عمل می آوریم .

عبدالحسن صمد نژاد  در این دیدار با تقدیر از فرماندهی و پرسنل سپاه سپیدان گفت : سپیدان در زمینه هماهنگی و وحدت در بین اعضاء شورای تامین یکی از شهرستانهای قابل ارائه به عنوان الگو و مثال زدنی بوده و امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه داشته باشد .

فرماندار سپیدان با ذکر نام و یاد شهید قاضی اظهار داشت : امیدواریم همانگونه که شهید قاضی ( فرماندار سپیدان ) در زمان جنگ بدون در نظر گرفتن این مسئولیت و با یک هدف مشترک همراه با سایر شهدا و رزمندگان برای خنثی کردن توطئه های دشمن و حفظ اسلام در مقابل کفر ایستاد ، امروز هم این روند در بین مسئولین وجود داشته باشد و مسئولین جدای از هم و بصورت دستگاهی عمل ننمایند .

صمد نژاد شهرستان سپیدان را دارای پتانسیل های بالا و بالقوه دانست و تاکید کرد : سپیدان دارای پتانسیل های انسانی و ابزاری بالقوه ای است که با انجام کارهای زیر بنایی و علمی نخبگان شهرستان می تواند به قطب علمی ، فرهنگی ، توریستی ، دینی و ورزشی استان و حتی کشور تبدیل شود .

عبدالحسن صمدنژاد همبستگی مردم و مسئولین را لازمه پیشرفت شهرستان خواند و تصریح کرد : سپیدان نیاز به یک عزم ملی واقعی و مدیریت جهادی عملی دارد و مدیران و مردم باید با همبستگی خود بصورت جهادی عمل کنند تا روز به روز شاهد پیشرفت سپیدان در تمام عرصه ها باشیم .

مهندس صمدنژاد مسئولین و نخبگان خارج از شهرستان را سرمایه های عظیم سپیدان خواند و تاکید کرد : نخبگان و مسئولین سپیدانی شاغل در خارج از شهرستان سرمایه های عظیم و بزرگی برای شهرستان هستند و باید با غیرت و تعصب بیشتری به شهرستان نگاه کنند چرا که توسعه و پیشرفت سپیدان در گرو همت و تلاش روز افزون آنهاست .

فرماندار سپیدان یکی از دلایل عدم پیشرفت سپیدان را فاصله نزدیک به شیراز خواند و افزود : مجاورت و نزدیکی سپیدان به مرکز استان علی رغم مزیتهای خوبی که دارد ، یکی از دلایل مهم عدم پیشرفت شهرستان نیز محسوب می شود چرا که اکثر مردم خرید و تهیه مایحتاج زندگی ، درمان ، سرمایه گذاری و ... را در شیراز انجام می دهند و حاضر به سرمایه گذاری در شهر خود نیستند .نام:
ایمیل:
* نظر: