آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
هشدار پيري سيماي جمعيت كشور محقق شد
boletخروج 20میلیون ایرانی از چرخه فرزند آوری
6 شهید، 300 زخمی و 286 بازداشتی در یورش نظامیان آل‌خلیفه به الدراز و سرنوشت نامعلوم شیخ‌عیسی قاسم
boletعزای عمومی مردم بحرین
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس:
boletمی‌توانیم بر همه سختی‌ها مؤمنانه فائق بیاییم
کد خبر: ۷۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
معرفی شد
طی مراسمی با حضور دریادار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه، جانشین فرماندهی منطقه پنجم ندسا و همچنین فرمانده جدید تیپ انصارالحجه(عج) معرفی شدند.
طی مراسمی با حضور دریادار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه، جانشین فرماندهی منطقه پنجم ندسا و همچنین فرمانده جدید تیپ انصارالحجه(عج) معرفی شدند.

دریادار تنگسیری طی سخنانی در جمع گروهی از کارکنان و فرماندهان منطقه پنجم با اشاره به وعده‌های تخلف‌ناپذیر الهی، خاطرنشان کرد: اگر ما در مسیر بندگی و رضایت خدای متعال حرکت کنیم، همواره مشمول عنایات و الطاف خاصه آن حضرت خواهیم بود.

وی خطاب به حاضران در جلسه با تاکید بر این‌که «امروز رعب و وحشتی که دشمن از رویارویی با شما دارد از هیچ چیز دیگری در دنیا ندارد»، خاطرنشان کرد: ما بر اساس قانون و توصیه خدا باید به پیش برویم و باور داشته باشیم که آن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم است.

وی افزود: در کنار این قانون باید آیه واعدوا لهم ماستطعتم من قوه را نیز در همه ابعاد مورد توجه قرار دهیم و خود را متناسب با حجم، نوع و کیفیت تهدیدات دشمن، آماده و مهیا نگه داریم.

بر اساس این گزارش، در این مراسم ضمن تقدیر از فرماندهان فعال در بخش‌های مختلف، سردار سطوتی به عنوان جانشین فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی شد.

با حضور دریادار تنگسیری، تعدادی از فرماندهان ندسا و جمعی از کارکنان نیرو و همچنین شورای تأمین شهرستان فسا در مقر تیپ انصارالحجه، ضمن سپاس از تلاش‌های مخلصانه و شابه‌روزی سردار سطوتی، سرهنگ سلیمی‌فرد به عنوان فرمانده جدید این تیپ معرفی شد
نام:
ایمیل:
* نظر: