يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
berooz
۱۶:۲۱:۴۷
کد خبر: ۹۶۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
در تجمع مدافعان حرم در سروستان مطرح شد؛
جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان تاکید کرد: نیروی مقاومت بسیج با اقتدار کامل، آرمان های انقلاب، امام(ره) و شهداء را زیر سایه مقام عظمای ولایت دنبال خواهد کرد و تا زمان دست یابی کامل به اهداف از پیش تعیین شده، لحظه ای از پای نخواهد نشست.
به گزارش روابط عمومی سپاه سروستان ،همزمان با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نیروی مقاومت بسیج مستضعفین، بسیجیان سروستان با شرکت در تجمع مدافعان حرم بر وحدت، انسجام و آمادگی بیش از پیش خویش در جهت دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تحت فرماندهی ولی امر مسلمین جهان؛ حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای  تاکید کردند.

در این مراسم که در محل برگزاری آئین عبادی-سیاسی نماز جمعه سروستان برگزار شد، سروان پاسدار اکبری، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهداء اظهار داشت: صدور فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل نیروی مقاومت بسیج در پنجم آذرماه 1358نشان از اوج دور اندیشی آن یار سفر کرده در جهت دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های آن برای سال های بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به عنوان یک ذخیره استراتیژیک بود.

وی همچنین افزود: تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر بصیرت روز افزون و همچنین حضور آگاهانه و مقتدرانه نیروی مقاومت بسیج در همه عرصه  ها و حمایت قاطعانه معظم له از این نیروی مومن، انقلابی و مردمی نیز بیانگر  حسن اعتماد ایشان به همه تلاش ها و موفقیت  بسیج از ابتدای تشکیل آن تاکنون بوده است.

سروان اکبری حفظ دستاورد های انقلاب و ارزش های اسلامی را وظیفه اصلی نیروی مقاومت بسیج عنوان و تصریح کرد: حفظ روحیه انقلابی ، تلاش در جهت بصیرت افزایی و آمادگی همه جانبه در راستای اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا وظیفه عمومی همه بسیجیان است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در ادامه سخنان خویش با اشاره به فعالیت ها و خدمات نیروی مقاومت بسیج طی بیش از سه دهه از عمر پر برکت این شجره طیبه، اظهار داشت: هر جا که انقلاب و نظام اسلامی به حضور این نیروی انقلابی، مومن، مقتدر و ایثارگر نیاز داشته، شاهد حضور باشکوه و سرافرازانه آنان بوده ایم.

وی ضمن تجلیل از مقام شامخ همه شهدا به ویژه شهدای بسیج تصریح کرد: همانگونه که بسیجیان ایران اسلامی عزیز در طول دوران هشت ساله دفاع مقدس حماسه ها آفریده و باعث سرافرازی کشور و ملت عزیزمان در دنیا شدند امروز در همه عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شاهد موفقیت های سترگ و خارق العاده این نیروی جوشیده از بطن مردم بوده و ثمرات این شجره طیبه بر هیچ کس پوشیده نیست.

سروان اکبری در پایان سخنان خویش با اشاره به آمادگی صد در صدی بسیجیان شهرستان سروستان در جهت اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: حضور مقتدرانه در عرصه جنگ نرم و مقابله با پروژه نفوذ دشمن در همه زمینه ها، تلاش در جهت فتح قله های علم و دانش و حرکت در مسیر مبارزه با استکبار جهانی با شعار هیهات من الذله در سایه سار تبعیت کامل از زعیم امت اسلام حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای از جمله اصول راهبردی بسیج در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی است و این میثاق تا زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج) محکم استوار پابرجا خواهد بود.

تحویل پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی از طرف پدر بسیجی شهید فرزاد شفیعی سروستانی به بسیجیان نسل جدید این شهرستان به عنوان وارثان شهداء و همچنین تشکیل حلقات صالحین در محل برگزار نماز جمعه از دیگر برنامه های آخرین روز هفته بسیج در سروستان بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: