پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
berooz
۰۱:۲۸:۰۵
آخرین اخبار
کد خبر: ۹۷۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
قرارگاه اردویی و راهیان نور شهید نجفعلی مفید از آغاز ثبت‌نام خادمین شهدا به‌صورت سراسری خبر داد.
به گزارش تنویر به نقل از قرارگاه اردویی و راهیان نور شهید نجفعلی مفید، فراخوان جذب خادمین شهدا در راستای ایجاد فضای فرهنگی تربیتی در میان اقشار مختلف جامعه اسلامی و ایجاد بستر حضور خادمین افتخاری در مناطق عملیاتی کشور و به‌منظور خدمت به زائرین کوی شهیدان، شبکه خادمین راهیان نور کشور اقدام به جذب و به‌کارگیری نسل جوان و متعهد در برنامه‌های فرهنگی راهیان نور می‌کند.

داوطلبین گرامی می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکزی ثبتنام خادمین (khademin.koolebar.ir) نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کرده و پس گذراندن مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی به کسوت خادمی شهدا نائل شوند.

برنامه‌های خادمین شهدا در دو عنوان تعریف شده‌اند. طرح‌های ملی شامل کلیه برنامه‌هایی که از طرف کمیته مرکزی خادمین شهدا ابلاغ می‌شود. برنامه‌هایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به راهیان نور جنوب و یا اعزام خادمین به راهیان نور غرب و شمال‌غرب و... که به‌صورت متمرکز، تبلیغات و اطلاع‌رسانی می‌شود که مسئولیت و متولی اجرای آنها کمیته مرکزی خادمین شهدا لارستان به کمک و همیاری کمیته‌های خادمین در استان‌ها است.

طرح‌های استانی نیز توسط کمیته‌ شهرستان تعریف و اجرا می‌شود. طرح‌هایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به اردوگاه‌های استانی در طول سال، اعزام خادمین شهدا به اردوهای جهادی راهیان نور، برگزاری یادواره‌ها و مجالس شهدا، مراسم تشییع شهدا، غبارروبی مزار شهدا، تجمعات و مجالس هیئات مذهبی و هرگونه فعالیت فرهنگی که امکان حضور و به‌کارگیری خادمین شهدا در آن هست، تعریف شده است.

ثبت‌نام از بین داوطلبین خادمی شهدا در طول سال دو بار و آن هم فقط از طریق سایت رسمی سازمان اردوئی راهیان نور و گردشگری سپاه انجام می‌گیرد و تاریخ ثبت‌نام داوطلبین خادمی شهدا امسال از تاریخ ۱۵ آذر الی ۲۵ آذر خواهد بود.

تمام داوطلبین بعد از نام‌نویسی، جهت گزینش و مصاحبه و تکمیل پرونده توسط کمیته‌های استانی فراخوان می‌شوند.

اطلاعیه کمیته خادمین شهدا لارستان به نام خدای شهید...

پیر جماران، امام ما فرمود: خدمت به شهید، خمت به رسول خداست...

این روزها کمتر کسی را پیدا می‌کنید که نام راهیان نور و مناطق عملیاتی دفاع مقدس و نام مقدس خادم‌الشهدا را نشنیده باشد.

اگر کسی فقط یک بار به طلائیه، شلمچه و یادمان‌های دفاع مقدس مشرف شده باشد، حتماً انسان‌هایی را شبیه به شهدا با لباس خاکی و چهره‌هایی نورانی دیده‌اید که در حال خدمت به زوار کوی شهیدان بوده‌اند. آرزوی خادمی و خدمت به زائرین شهدا، این روزها پیر و جوان نمی‌شناسد.

زن و مرد، پیر و جوان، دانش‌آموز، دانشجو، طلبه، نظامی، اقشار مردم از هر صنف و رده و مسئولیتی، دنبال فرصتی چهت پیوستن به جمع خادمین شهدا بوده و خیلی‌ها هم در حسرت یک روز خادمی در مناطق عملیاتی، مدت‌هاست که پشت در مانده‌اند تا اذن خدمت پیدا کنند و داوطلبانه، مشتاقانه و خالصانه هرچه دارند در طبق اخلاص گذارند. خلاصه دنیایی‌ست برای خودش، خادمی شهدا...
حلوای تن‌تنانی، تا نخوری ندانی...

اگر دوست دارید به جمع خادمین شهدا ملحق شوید، اگر علاقه دارید اطلاعاتی از شهدا، زندگی‌نامه، وصیت‌نامه، عملیات‌ها و یادمان‌های عملیاتی به‌دست بیاورید، اگر می‌خواهید اخباری از اعزام‌ها و خدمات خادمین، تصاویر و فیلم‌های خادمین شهدا را ببینید، اگر می‌خواهید در مورد شهدای خادم و نحوه شهادت و زندگینامه و غیره بدانید، اگر می‌خواهید طرح ویژه و کاربردی و حرف دلتان را با مسئولین کمیته مرکزی خادمین شهدا در میان بگذارید؛ خلاصه اگر خواستید همراه و همدل ما باشید از راه‌های زیر می‌توانید:

پایگاه جامع اطلاعات خادمین شهدا www.khadeamin.koolebar.ir
کانال کمیته خادمین شهدا لارستان telegram.me/khadem_shohada_larestan
سامانه پیامکی: ۶۶۰۰۰۷۲۴۷۴
شماره تماس گویا کمیته: ۰۹۳۶۸۷۵۱۸۹۸
آدرس کمیته خادمین شهدا: لار- ناحیه مقاومت بسیج سپاه لار- اردویی و قرارگاه راهیان نور لارستان.
نام:
ایمیل:
* نظر: