آخرین اخبار
گزارش
شهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
شهدای شاخص سازمان بسیج؛
boletشهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
مجموعه بیتهای بارانی ۳ منتشر شد
boletمجموعه بیتهای بارانی ۳ منتشر شد
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
یادداشت و گفتگو
حاج محسن سلام...
دلنوشته ای از حاج خیر الله مزارعی در وصف شهید حججی:
boletحاج محسن سلام...
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
رابطه نمازاول وقت و رزق و روزی
یادداشت،
boletرابطه نمازاول وقت و رزق و روزی
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
کد خبر: ۹۸۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
امام جمعه فراشبند:
حجت الاسلام ابراهیمی: در زمان فتنه ی 88 خواصی که باید پشت سر رهبری حرکت می کردند خود را صاحب ایده و نظر خواندند و به بازار آشفته ی آن روز و فتنه گران کمک کردند.
به گزارش تنویر فراشبند؛حجت الاسلام هادی ابراهیمی امام جمعه فراشبند در خطبه ی دوم نماز جمعه ی این هفته ی فراشبند نیروی انتظامی را یکی از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی ایران خواند و بیان داشت: اگر اقتدار، تلاش و جان نثاری و فداکاری نیروی انتظامی نباشد این کشور آرامش نخواهد داشت چرا که دشمنان ما تمام هم وغمشان ایجاد نا امنی در این کشور است. 

امام جمعه ی فراشبند رعایت مقررات راهنمایی  و رانندگی را بسیار مهم نامید و گفت: پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی باید در قبال وظایفی که دارند به خوبی عمل کنند  و مردم عزیز شهرستان نیز به فرمان پلیس احترام بگذارند.

وی استفاده از کلاه ایمنی بوسیله موتور سوران پر تعدد این شهرستان را لازمه پیشگیری از بسیاری حوادث ناگوار نامید و خاطر نشان کرد: بسیاری از موتورسیکلت سواران فراشبند قوانین را رعایت نمی کنند، خلاف جهت می روند و به زبان عامیانه تکچرخ میزنند و پلیس باید با چنین افرادی که جان خود و دیگران را به خطر می اندازند برخورد قانونی وقاطع انجام دهد.

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه ی خطبه ی دوم نماز جمعه ی این هفته  با اشاره به فرا رسیدن نهم دیماه سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: راهپیمایی روز نهم دیماه 88 راهپیمایی بصیرت و عهدی مجدد بود با امام و مقتدای خود که با صدایی رسا به دشمنان داخلی و خارجی نظام اعلام کرد که اگر کسی بخواهد به مقدسات ما و ارزشهای ما توهین کند برای همیشه او را پشیمان خواهیم کرد.

 

وی افزود: آنچه در فتنه 88 اتفاق افتاد خیانتی بود از ناحیه ی برخی از خودیها وهمان هایی که خود را از دوستان انقلاب می دانستند، خیانت خودی از جنگ با دشمن عواقبش بیشتر است.

خطیب جمعه فراشبند ادامه داد: ملاحظه بفرمائید در 30 سال گذشته از انقلاب 57 تا سال 88 آنهمه ترور و کودتا و جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشتیم ولی هیچ خللی در ملت بوجود نیاورد  بلکه ما را یکپارچه و متحد تر نمود، اما این خیانتی که دوستان انقلاب در حق انقلاب کردند هیچ دشمنی نکرد و بزرگترین جفا در حق انقلاب را همین کسانی کردند که خود را انقلابی و پیرو خط امام می دانستند و خود را فرزند انقلاب می خواندند.

ابراهیمی خیانت به ساحت مقدس حسین ابن علی(ع) در فتنه 88 را بسیار شرم آور خواند و گفت: بعد از شکست در انتخابات به دشمن گرا دادند و طلب مساعدت و یاری کردند، خواستار تحریم ایران شدند و سپس همه گروه های معاند و ضد انقلاب و آمریکا و اسرائیل و انگلیس آنها را حمایت نمودند و هم اکنون نیز چشم امیدشان به آنها دوخته شده است.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به جریان منع رئیس جمهور سابق از کاندیداتوری انتخابات توسط رهبر انقلاب گفت: اینکه رهبری به رئیس جمهور سابق فرمودند بهتر است وارد انتخابات نشوی  به نظر بنده به این دلیل بود که این احتمال وجود داشت  فتنه ای دیگر بوجود اوردند و امروز بعضی از همین افرادی که خود را انقلابی می دانند و حامیان فتنه نیز هستند در برخی دستگاه ها نفوذ کرده اند.

وی افزود: نهم دیماه مشت محکم مردم انقلابی بود بر دهان این خیانتکاران و حامیان انها و درود بر این مردم بصیر و انقلابی و ولایتمدار، اما جای تاسف است که عده ای از خواص که با بی بصیرتی یا سکوت کردند و یا از آنها حمایت  کردند و اکنون بعضی از افراد حامی فتنه در برخی دستگاه ها صاحب منصب و مقام شده اند و مورد حمایت بعضی ها قرار گرفته اند.

خواصی که باید پشت سر رهبری حرکت می کردند و خود صاحب ایده و نظر شدند و به بازار آشفته ی آن روز و فتنه گران کمک کردند و اکنون که هشت سال از فتنه 88 می گذرد و اهداف پلید فتنه گران وحامیان آنها برای مردم روشن شده  باز هم نه حاضر به توبه هستند و نه حاضر به محکوم کردن فتنه گرانند.

امام جمعه فراشبند اضافه کرد: دشمنان ما که از طریق جنگ سخت نتوانستند بر ما پیروز شوند به جنگ نرم روی آوردند و کودتای مخملی درست کردند و در تهران ستاد راه انداختند و عده ای هم که یا از ضد انقلاب یا از اوباش و یا جاهل بودند توسط آنها تحریک شدند  و به خیابان ها ریختند و آنهمه جرم و جنایت بزرگ به راه انداختند و به عاشورا و عاشورائیان اهانت کردند.

خطیب جمعه ی فراشبند اهداف دشمنان را در دوسته ی حداقلی و حداکثری تقسیم بندی کرد و گفت: هدف حداقلی دشمنان تضعیف رهبری بود و هدف حداکثری آنها براندازی نظام بود و لذا آقای احمدی نژاد طعمه بود و این مردم فهیم و بصیر بودند که همه ی توطئه ها را خنثی کردند  و لذا نهم دیماه خشم ملت انقلابی بود علیه هتاکان ساحث مقدس حسین ابن علی(ع) و اعلام انزجار و برائت از آشوبگران  وجنبش سبز وپیوند امت با امام. 

نام:
ایمیل:
* نظر: