در پارسی طرح چه چیزی باعث تمایز می شود !

در پارسی طرح چه چیزی باعث تمایز می شود !

از انجایی که تعدد سایت ها و شرکت های طراحی در اینترنت زیاد است ، گاها تصمیم گیری برای انتخاب یک شرکت خوب که سفارش ما را به نحو احسنت انجام دهد کاری دشوار می شود .

شرکت پارسی طرح ایرانیان با توجه به صحبت های مشتریانی که با این مجموعه سر و کار داشته اند و نسبت به سفارش طراحی اقدام کرده اند نتیجه چیزی متفاوت تر از شرکت های مشابه در این حوزه بوده است .

اگر به سایت پارسی طرح ایرانیان مراجعه کنیم متوجه می شویم که این مجموعه چه خدمات ارائه می دهد ، اما نکته لازم این است که چگونه این خدمات داده می شود و نحوه پشتیبانی چگونه است ، ایا همانند برخی سایت ها صرفا پول را میگیرند و دیگر برایشان رضایت مشتری اهمیتی ندارد !؟

طبق تجربه ی فردی ، اگر ما برای خدمات طراحی وب و رابط کاربری وب سایت خود بخواهیم از این مجموعه کمک بگیریم این باید اقدام کنیم و نتیجه ی به شکلی که ذکر میکنیم پیش می رود .

ابتدا باید بودجه ای که میخواهیم برای طراحی وب در نظر بگیریم را تعیین کنیم ، برای مثال این وب سایت برخی پلن های انجام پروژه را به صورت پیش فرض تعیین کرده است و ما می توانیم به دلخواه انتخاب کنیم .

بعد از این مرحله ما باید بگوییم که نظرمان بیشتر در چه سبک طراحی سایت است ، با این عمل به طراحمان سلیقه ی خود را منتقل میکنیم و طراح به خوبی طرح شما را اجرا و ایده نمایی میکند .

واحد پشتیبانی سفارش از ما می پرسد اگر نظری دارید قبل از شروع کار اعلام کنید تا نکات مد نظر در فرم سفارش شما ذکر شود ، ما تمام مواردی که مورد نیازمان است را به طراح یا واحد پشتیبان می گوییم آن ها بررسی و اگر نکته ای وجود داشته باشد به ما می گویند و در صورتی که نکته ای باقی نماند . مبلغ سفارش را دریافت و سفارش را تایید میکنند .

پس از آن مدت زمانی را به ما می دهند که در این زمان طرح اولیه شما اماده و برای تایید یا اصلاح برایمان ارسال می کنند . ( خوشبختانه بسیار خوش قول هستند ) .

این مراحل حتی در موضوع دیگر هم صدق میکنند مانند ساخت لوگو و … ( اینجا کلیک کنید )

ما باید تا زمان داده شده منتظر بمانیم . پس از دریافت طرح اولیه باید مقدار وقت گذاشته و طرح را بررسی کنیم و اگر ایرادی در طرح دیدیم مطرح و اگر ایرادی نبود تاییدیه را اعلام میکنیم .

پس از تایید طرح ، مجددا به ما زمانی داده می شود که به صورت میانگین است ، در این زمان که دیگر انتظارات نهایی است ، منتظر ما طرح ما وارد مرحله کد نویسی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.