دوران رکورد ملک شروع شد …

دوران رکورد ملک شروع شد …

معمولا در ماه های ابتدایی تابستان وضعیت ملک به شکل قابل توجه رشد میکند ، به نوعی می توان گفت که اگر کسی میخواهد سود خوبی ببرد باید در این ماه ها ، خرداد ، تیر و مرداد نهایت بهره برداری را برده باشد . اگر توانسید در این سه ماه از نظر مالی خود را تامین کنید به نظر موفق عمل کرده اید چون بعد از این مدت رکورد به بازار ملک بر میگردد .

این موضوع را می توانید در ملک های زیبایی که در سایت املاک سرزمین منتشر شد و در معرض قرار گرفت ببینید .

برخی دوستان ما که خرید و فروش آپارتمان فعال هستند صحبت های جالبی داشتند ، یکی از آن ها میگفت که من دو ماه اخیر به خوبی کسب در آمد داشته ام و توانسته یک خودرو خریداری کنم ، خوب این مساله بسیار خوب و منطقی است و از سوی دیگر خوشحال کننده است .

بهترین مناطق برای سود بیشتر از خرید آپارتمان کجاست ؟

نمی توانیم از تفکیک مناطق به شکل گسترده ای استفاده کنیم ، اما خوب وقتی داشتیم سایت املاک سرزمین را بررسی می کردیم به این نتیجه رسیدیم که این مجموعه بیشتر در مهرشهر کرج و اطراف آن فعالیت تخصصی ملک دارد و جالب بود که دست رو مناطق بسیار خوب گذاشته است .

Inspections remain open online despite government ban

به نقل از این مجموعه :

وقتی از اتوبان تهران کرج به سمت مهرشهر می آیید چند فاز در این محدوده به نام مهرشهر وجود دارد ، از فاز 1 تا فاز 4 که جزو مکان های خوب برای خانه سازی می باشد وجود دارد .

ساخت و ساز در منطقه مهرشهر یک ویژگی مهم دارد و آن هم سرعت رشد این منطقه است ، این منطقه به سرعت در حال رشد و توسعه در ساخت و ساز آپارتمان است ، وقتی به کوچه و خیابان های فاز 4 وارد می شوید کاملا حرف من برای شما آشکار خواهد شد .

ورود به بی شمار سرمایه گذاران برای ساخت و ساز اهمیت بالایی در این منطقه برخوردار . البته به این نکته توجه کنید ، منطقه مهرشهر با ساخت و ساز در کوی مهر کاملا جدا بوده و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند .

آیا در این آرامش بازار ملک ، خرید آپارتمان در کیانمهر منطقی است ؟

بگذارید از یک زاویه دقیق تر به این سوال پاسخ دهیم ، وقتی می گوییم بازار آرام ملک به این معنی نیست که شما شاهد هیچگونه معامله ای در این حوزه نمی شوید ، بلکه میزان مبادلات و خرید و فروش به صوتر قابل توجهی کاهش می یابد اما ساخت و ساز و خرید و فروش برقرار است .

یکی از این مناطق ، ساخت و ساز در کیانمهر است ، کیانمهر منطقه ای است که در سایت املاک سرزمین درباره ی آن صحبت بسیاری شده است ، اما مطمئنا برای کسانی که از سایر شهر ها این متن را میخوانند واضح نیست که در کیانمهر چه شرایطی حاکم است و باید چگونه خرید خود را انجام دهند .

برای اینکه شما با این منطقه به شکل خوبی آشنا شوید ، کافیه سری به لینک این صفحه بزنید و تمامی بخش های این منطقه آشنا شوید .

با ذکر تمام این موارد ، شما هم چنان میتوانید به معاملات خود ادامه دهید ، در صورتی که هوشیار و باهوش باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.