معرفی سایت ایرانی معتبر جهت واسطه گری خرید و فروش اکانت کلش

معرفی سایت ایرانی معتبر جهت واسطه گری خرید و فروش اکانت کلش

معرفی سایت ایرانی معتبر جهت واسطه گری خرید و فروش اکانت کلش
معرفی سایت ایرانی معتبر جهت واسطه گری خرید و فروش اکانت کلش

بازی های محبوب کلش آف کلنز و کلش رویال به خاطر اینکه طرفداران زیادی دارند برای همین اکانت های این بازی ها در میان کاربران خرید و فروش میشود.

برخی برای رسیدن سریع به سطح بالا ومپ تاون هال 14 اقدام به خرید اکانت کلش آف کلنزمکس میکنند تا در سریعترین زمان ممکن یک اکانت کلش مکس داشته باشند و دیگر نیازی به بازی کردن طولانی و درازمدت ندارند و راحت به سطح مورد دلخواهشون میرسند .

برخی برای کسب درآمد اکانت های این بازی ها را به قیمت مناسب میخرند و اکانت هایی که نسبت به سایر اکانت ها ارزانتر هستند میخرند و بعد با قیمت روز میفروشند . این مورد در کشورما بسیار محبوب هست و مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته است ، چرا که یک کسب و کار مجازی پردرآمد راه می اندازند .

شما چه خریدار باشید چه فروشنده به طرف مقابل هرگز اعتماد نمیکنید . چون خریدار مبلغ رو قبل از تحویل اکانت پرداخت نمیکند ، فروشنده هم قبل از دریافت مبلغ ، اکانت را به خریدار تحویل نمیدهد . بنابراین حضور یک واسط مورد اطمینان و معتبر جهت انجام معامله لازم است .

معتبرترین سایت خرید و فروش اکانت کلش در ایران

وبسایت های مختلفی جهت انجام معاملات افتتاح شده اند ولی قدیمی ترین و باسابقه ترین سایت که اعتبارش برای همه کاربران ثابت شده است کلش سنتر میباشد . این وب سایت مانند سایت های خارجی قوانین خرید و فروش خاص خود را داراست . به عنوان مثلا فروشنده برای فروش اکانت خود باید احراز هویت شود و مدارکی از وی دریافت میشود و اکانتش به مدت 24 ساعت تست میشود .این وبسایت با آدرس اینترنتی https://www.clash-center.ir و کانال تلگرام فروش کلش با آیدی clashcentershop@ میباشد .

دومین سایت معتبر سایت گیم هایپر با ادرس اینترنتی https://www.game-hyper.ir و کانال تلگرام خرید کلش با آیدی gamehyper@ میباشد .

جهت تخمین و گذاشتن قیمت بر روی اکانت های خودتون میتوانید از پشتیبانان این وب سایت ها در تلگرام کمک بگیرید و بعد از آن اکانتتون رو آگهی کنید و یا مستقیم به وب سایت بفروشید .

مزیت آگهی در وب سایت های مذکور رایگان بودن آگهی هاست و جهت آگهی کردن اکانت شما هیچ هزینه ای دریافت نمیشود و هزینه واسطه گری ناچیزی در آخر روند انتقال از دو طرف گرفته میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.