چند نکته درباره کابینت های گلاس

چند نکته درباره کابینت های گلاس
کابینت های گلاسhigh gloss در گروه کابینت های مدرن جا دارند‌. برخلاف تصور عموم های گلاس ربطی به شیشه ندارد و منظور از گلاس(gloss) روشنایی و درخشش است. همانطور که از نامش پیداست کابینت های گلاس سطح براق و درخشنده ای دارند. اگر شما هنوز برای انتخاب کابینت های گلاس تردید دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. ما در اینجا مزایا و معایب این کابینت ها را بررسی می کنیم.

چند نکته درباره کابینت های گلاس

کابینت های گلاس منعکس کننده نور
کابینت های گلاس، نور را منعکس می‌کند و باعث می‌شود اتاق بزرگ‌تر و بازتر از آنچه هست احساس شود. کابینت آشپزخانه با روکش درخشان برای آشپزخانه های جمع و جور یا کوچکتر ایده آل است. کابینت های گلاس با رنگ‌های روشن‌تر نور بیشتری را منعکس می‌کنند، بنابراین هر چه رنگ روشن‌تر باشد، بازتاب نور بیشتر است و محیط بزرگتر به نظر می آید. همه ما دوست داریم آشپزخانه روشن و دل باز تری داشته باشیم. کابینت های گلاس طوری طراحی شده اند که سطح صاف و براق آنها نور را بازتاب می دهد. اگر آشپزخانه کوچکی دارید که دوست دارید دلباز تر شود استفاده از کابینت های گلاس یک پیشنهاد فوق العاده است
.
تمیز کردن کابینت های گلاس

یکی از مزایای بسیار خوب این کابینت ها این است که چون سطح صافی دارند تمیز کردن آنها آسان تر است. اما در تمیز کردن این کابینت ها نباید از پارچه هایی استفاده کنید که خاصیت ساییدگی و حالت زبر دارند. معمولا لکه‌های ایجاد شده روی این کابینت ها با پارچه نرم و آب تمیز می شود. همواره به یاد داشته باشید که در تمیز کردن این کابینت ها از سفید کننده استفاده نکنید. سطح براق و زیبای این کابینت ها با استفاده از این شوینده ها آسیب می بیند‌. اگر متوجه اثر انگشت روی کابینت های گلاس شدید می توانید با پارچه میکروفایبر آنرا تمیز کنید. اگر لکه های آلودگی عمیق تر روی سطح کابینت شما وجود ایجاد شده است آب را روی سطح کابینت اسپری کنید‌ و سپس توسط یک پارچه میکروفایبر آنرا تمیز کنید و در مرحله بعد یک دستمال خشک وتمیز که بافت نرمی داشته باشد را روی سطح بکشید و کاملا سطح آنرا خشک کنید.

چند نکته درباره کابینت های گلاس

تفاوت های گلاس شفاف و مات
کابینت های گلاس در دو نوع شفاف و مات تولید مي شوند. همانطور که از نامش مشخص است ، های گلاس مات سطح شفافی ندارد و همچنین در برابر خراش مقاوم‌تر است. های گلاس شفاف درخشان تر است ولی آسيب پذیری بیشتری نسبت به مدل مات دارد مثلا ضربه اجسام تیز می تواند سطح درخشان آنها را دچار خط و خش کند.
تمیز کردن کابینت های مات راحت تر از مدل شفاف است. اثر انگشت و جای دست روی مدل کابینت های گلاس مات به جا نمی ماند و های گلاس مات برای مدت زمان بیشتری تمیز خواهند ماند.

تنوع بالا در رنگ وتعمیر آسان
یکی از جذابینت های کابینت های گلاس این است که در رنگ های مختلف تولید میشوند. اگرکابینت شما به هر دلیلی دچار آسیب شود متریال و مواد همرنگ کابینت شما در بازار به وفور وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *